+48 600 038 070

wapno nawozowe, kamień ogrodowy dekoracyjny, piasek do piaskownicy, kruszywa

dla ogrodu i rolnictwa...

Wapno nawozowe dla ogrodów i rolnictwa, kamień dekoracyjny, kruszywa - zapraszamy!

kamień dekoracyjny Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Od początku istnienia spółka zajmuje się sprzedażą nawozów węglanowych, kruszyw, oraz świadczeniem usług transportowych na terenie kraju oraz za granicą.

Korzystając ze współfinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i chęci dalszego rozwoju poszerzyliśmy nasze portfolio produktowe o linię pakowania wapna nawozowego węglanowego, który ma szerokie zastosowanie w ogrodnictwie i rolnictwie, oraz kruszyw ogrodowych dekoracyjnych.

Misją naszą jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów w zakresie kompleksowości oferty, jakości produktów oraz proponowanych usług.

Dążymy do celu, jakim jest bycie sprawdzonym partnerem oferującym produkty i usługi najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że nowa oferta zapewni owocną współpracę z partnerami działającymi w zakresie pielęgnacji oraz dekorowaniu ogrodów, a także dopełni nasze doświadczenia.


wapno nawozoweW ofercie również posiadamy kruszywa budowlane oraz drogowe.

Nasze atuty? Doświadczenie i profesjonalizm osób pracujących, nowy park maszynowy, sprawna obsługa logistyczna. Dzięki czemu zapewniamy terminowość dostaw, przystępną cenę, jakość wyrobów na wysokim poziomie a przede wszystkim zadowolenie klientów.

Zapraszamy firmy i klientów indywidualnych z całego kraju, w szczególności z województwa świętokrzyskiego, z Małogoszcza, Jędrzejowa, Włoszczowy, Kielc i innych miejscowości regionu.

Zapraszamy do współpracy


więcej
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich logo Program Rozwoju Obszarów Wiejskich logo Program Rozwoju Obszarów Wiejskich logo
Logo Leader Logo Leader Logo Leader
UE logo UE logo UE logo

aktualności


Naturalny kamień w ogrodzieNaturalny kamień w ogrodzieNaturalny kamień w ogrodzie

Naturalny kamień w ogrodzie

Ekologia i naturalność to najmodniejsze obecnie zagadnienia w przestrzeni publicznej. Moda na ekologię staje się coraz większa, dlatego zależy nam na byciu "eko" w każdej dziedzinie życia. Jak ekologia to oczywi...
Co to jest nawożenie?Co to jest nawożenie?Co to jest nawożenie?

Co to jest nawożenie?

Nawożenie to nic innego jak stosowanie odpowiednich środków zawierających składniki pokarmowe roślinom dla zwiększenia jakości i poprawy gleby. Nawożenie stosuje się w celu poprawy odczynu gleby, zwiększenia z...
Wapnowanie glebyWapnowanie glebyWapnowanie gleby

Wapnowanie gleby

Wapnowanie gleby przeprowadza się w celu poprawy jej jakości. Zabieg ten wykonuje się najczęściej w przypadku zmiany odczynu z kwaśnego na lekko kwaśny lub obojętny. Rośliny preferują taki odczyn gleby. Dostarc...