+48 600 038 070

wapno nawozowe, kamień ogrodowy dekoracyjny, piasek do piaskownicy, kruszywa

dla ogrodu i rolnictwa...

Wapno nawozowe dla ogrodów i rolnictwa, kamień dekoracyjny, kruszywa - zapraszamy!

wapno nawozowe Wapno nawozowe to głowny obszar działalności firmy Sołtys. Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Od początku istnienia spółka zajmuje się sprzedażą wapna nawozowego, kruszyw, oraz świadczeniem usług transportowych na terenie kraju oraz za granicą.

Korzystając ze współfinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i chęci dalszego rozwoju poszerzyliśmy nasze portfolio produktowe o linię pakowania wapna nawozowego węglanowego, który ma szerokie zastosowanie w rolnictwie i stosowane jest jako wapno ogrodnicze, oraz kruszyw ogrodowych dekoracyjnych.

Misją naszą jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów w zakresie kompleksowości oferty, jakości produktów oraz proponowanych usług.

Dążymy do celu, jakim jest bycie sprawdzonym partnerem oferującym produkty i usługi najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że nowa oferta zapewni owocną współpracę z partnerami działającymi w zakresie pielęgnacji oraz dekorowaniu ogrodów, a także dopełni nasze doświadczenia.


wapno nawozoweW ofercie również posiadamy kruszywa budowlane oraz drogowe.

Nasze atuty? Doświadczenie i profesjonalizm osób pracujących, nowy park maszynowy, sprawna obsługa logistyczna. Dzięki czemu zapewniamy terminowość dostaw, przystępną cenę, jakość wyrobów na wysokim poziomie a przede wszystkim zadowolenie klientów.

Zapraszamy firmy i klientów indywidualnych z całego kraju, w szczególności z województwa świętokrzyskiego, z Małogoszcza, Jędrzejowa, Włoszczowy, Kielc i innych miejscowości regionu do zakupów wapna nawozowego w naszej firmie.

Zapraszamy do współpracy


więcej
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich logo Program Rozwoju Obszarów Wiejskich logo Program Rozwoju Obszarów Wiejskich logo
Logo Leader Logo Leader Logo Leader
UE logo UE logo UE logo

aktualności


Wapnowanie roślin sadowniczychWapnowanie roślin sadowniczychWapnowanie roślin sadowniczych

Wapnowanie roślin sadowniczych

Wapno nawozowo-węglanowe, odmiana 04 CaO-50%, to wapno stworzone do stosowania w sadownictwie. Gleba w sadach również musi być badana i ewentualnie zasilana odpowiednimi środkami nawozowymi. Wczesna wiosna to najlep...
Wapnowanie gleby w ogrodzie Wapnowanie gleby w ogrodzie Wapnowanie gleby w ogrodzie

Wapnowanie gleby w ogrodzie

Każdy ogrodnik wie, jak ważna jest dobra gleba dla rozwoju roślin. Gleba zarówno w ogrodzie, jak w sadzie czy na polu, powinna zawierać wszystkie składniki odżywcze, które mają znaczący wpływ na jakość plo...
Przegląd kamieni ogrodowychPrzegląd kamieni ogrodowychPrzegląd kamieni ogrodowych

Przegląd kamieni ogrodowych

Przedwiośnie to idealny moment na przegląd prasy ogrodniczej i zapoznanie się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie. Ale większość z nas wie, że także w ogrodnictwie liczy się klasyka. Bowiem klasyczne rozwiąza...