+48 600 038 070

aktualności i wydarzenia


2017-09-03

Atestowany piasek do piaskownicy


Atestowany piasek do piaskownicyAtestowany piasek do piaskownicyAtestowany piasek do piaskownicy
Wprowadziliśmy nowy produkt marki SOŁTYS - atestowany piasek do piaskownicy. Piasek jest bezpieczny dla dzieci, przebadany przez Zakład Higieny Środowiska, charakteryzuje się dużą czystością, idealny do małych, ogrodowych piaskownic, jak również dużych piaskownic na placach zabaw.... więcej»

2017-08-25

Uruchomienie firmowego składu kamienia ogrodowego dekoracyjnego


Uruchomienie firmowego składu kamienia ogrodowego dekoracyjnegoUruchomienie firmowego składu kamienia ogrodowego dekoracyjnegoUruchomienie firmowego składu kamienia ogrodowego dekoracyjnego
W ofercie posiadamy duży wybór kruszyw ozdobnych, kory kamienne, otoczaki i inne. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli firm zajmujących się projektowaniem i tworzeniem ogrodów oraz odbiorców indywidualnych. Zapewniamy transport i rozładunek. Możliwość odbioru własnego. Na miejscu... więcej»

2017-08-11

Nasza nowa witryna internetowa


Nasza nowa witryna internetowaNasza nowa witryna internetowaNasza nowa witryna internetowa
Rozwój Internetu, a także technologii mobilnych bardzo wpływa na sposób w jaki reklamujemy się w globalnej sieci. W związku z tym, że coraz więcej osób korzysta z Internetu używając smartfonów i tabletów zmienia się sposób w jaki prezentowane są informacje w sieci. Postanowiliśmy i ... więcej»