+48 600 038 070

2018-06-14

Oferta dla rolników


Oferta dla rolników

Nasze przedsiębiorstwo poleca wszystkim rolnikom i gospodarstwom rolnym najwyższej jakości wapno nawozowo-węglanowe - odmiana 04 CaO-50%. Wapno jest produktem naturalnym, który powstaje w procesie zmielenia skały wapiennej o wyjątkowo dużej reaktywności.

Zastosowanie naszego wapna nawozowo-węglowego jest szerokie i może być wysiewane przez cały rok. Stosowane jest do upraw rolnych, jak i w przydomowych ogródkach warzywnych. Ponadto można je stosować do większych obszarów zielonych jak pastwiska, sady, łąki czy podłoża organiczne.

Najważniejszą zaletą stosowania naszego wapna jest poprawa żyzności ziemi. Należy również nadmienić, iż wapno (odmiana 04 CaO-50%) ogranicza toksyczny wpływ metali ciężkich jak i glinu na posiane rośliny.

Korzyścią stosowania naszego produktu jest odkwaszanie gleby, jak również poprawa składu chemicznego gleby, co z kolei przyczynia się do zwiększenia plonów nawet o 25%. Ponadto nasze wapno gwarantuje podniesienie wartości odżywczej i paszowej produktów rolnych.

Zachęcamy do ścisłej współpracy gospodarstwa rolne i rolników z naszego regionu jak i z całego kraju. Nasza firma dysponuje własnym transportem, w tym wywrotkami i silosami. Nasi doświadczeni kierowcy służą Państwu pomocą i terminową dostawą.

Więcej informacji o naszym naturalnym wapnie nawozowo-węglanowym uzyskają Państwo w siedzibie naszej firmy w Złotnikach lub pod numerem telefonu +48 600 038 070.

Polecamy.

«powrót