+48 600 038 070

2018-09-24

Nasze miejsce składowania


Nasze miejsce składowania

Z myślą o wygodzie naszych wszystkich klientów otworzyliśmy skład kamienia ogrodowego dekoracyjnego w Złotnikach 182, gmina Małogoszcz. Nasz zakład to nowoczesne przedsiębiorstwo działające prężnie w zakresie sprzedaży kruszyw ozdobnych. W skład naszego głównego asortymentu wchodzą następujące produkty:

Kruszywa ozdobne dostępne są w różnych przedziałach wagowych i wymiarowych. Dzięki temu każdy z Państwa może dostosować zakup kamienia ogrodowego do swoich potrzeb. Workowane produkty lepiej wnosić, lepiej rozsypywać i rozprowadzać.

Nasi pracownicy służą Państwu wiedzą z zakresu kruszywa ozdobnego i jego zalet. O zaletach naszych produktów mogą Państwo przeczytać na naszej stronie w zakładce - oferta. Wiele produktów do aranżacji ogrodów w jednym miejscu zapewne zachęci Państwa do nowych pomysłów wokół własnego domu. Zapraszamy klientów indywidualanych (sprzedaż detaliczna) i klientów hurtowych (sprzedaż hurtowa) do naszego składu po najlepsze kruszywa ozdobne.

Ponadto w naszym składzie oferujemy naszym klientom bogaty wybór kruszyw drogowych i budowlanych.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszego asortymentu, to zapraszamy do kontaktu osobistego w Złotnikach 182 oraz pod numerami telefonów +48 600 038 070 i +48 600 024 337.

Życzymy pomyślnych zakupów.

«powrót