+48 600 038 070

2018-12-27

Jak dbać o ogród zimą?


Jak dbać o ogród zimą?

Zima to najlepszy czas na planowanie aranżacji ogrodu, np. przesadzanie roślin w inne miejce, które bardziej pasuje naszym zielonym roślinkom. Ponadto w okresie zimowym mamy możliwość zaprojektować zupełnie nowe kształty rabat.

Zima to ciężki czas dla większości roślin w przydomowym ogródku. Dlatego dbamy o nie w różny sposób, np. okrywamy krzewy agrowłókniną zimową, obsypujemy korą czy okładamy rośliny gałązkami świerku lub tworzymy chochoła ze słomy. Niekiedy nie zdążymy z ich zabezpieczeniem i szkoda nam ulubionego krzewu, gdy podmarznie.

Prace zimowe w ogrodzie możemy przedstawić następująco:

I przy ostatnim punkcie się zatrzymamy. Zimą nasze rabaty nie mają liści, trawy i dzięki temu możemy wytyczyć nowe stanowiska dla nowych roślin. Do tego potrzebują Państwo nowych produktów jak np. obrzeża czy kamień ozdobny. Nasza firma w swojej ofercie posiada niezbędny kamień ogrodowy do zmiany aranżacji każdego ogrodu. Ponieważ takie prace planistyczne własnego ogrodu można robić przez okrągły rok, to zapraszamy do naszego składu kamienia ogrodowego w Złotnikach 182 do zapoznania się z naszym asortymentem. Dzięki wizycie w naszym składzie mogą Państwo zaplanować każde swoje marzenie. A posiadamy wyjątkowo bogaty asortyment do aranżacji ogrodów jak:

Ponadto polecamy inne kruszywa dostępne w ciagłej sprzedaży w naszym składzie. Serdecznie zapraszamy Państwa do aranżacji swoich ogrodów również zimą.

Polecamy.

«powrót