+48 600 038 070

2019-02-25

Piaskownice na start!


Piaskownice na start!

Piaskownice to ulubione miejsce zabaw każdej pociechy w okresie wiosenno-jesiennym. Póki pogoda pozwoli, to maluszki siedzą w piasku i lepią babeczki. Fajna i bezpieczna zabawa. Czy zawsze bezpieczna? Przecież tyle mówi się o brudnym piasku, zanieczyszczonym przez zwierzęta. Zdarza się tak, jak piaskownica jest niezabezpieczona przykryciem. Ale trudno przykrywać piaskownicę na osiedlu bloków mieszkaniowych każdego wieczora.

Aby uniknąć brudnego piasku zachęcamy Państwa do zakupu atestowanego piasku do piaskownicy. Nasz produkt przebadany został przez przez Zakład Higieny Środowiska i posiada ATEST PZH. Dlatego jest czysty, zdrowy i bezpieczny. Posiada czysty i naturalny kolor, który zachęci każdego maluszka do częstych zabaw w piaskownicy.

Nasz piasek można stosować do:

Nasz piasek pakowany jest w 20 kg worki. Worki to bardzo wygodne, ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie dla pracowników spółdzielni, administracji czy pracowników zieleni. Dzięki workowanej opcji mamy możliwość kontrolowania ilości wsypywanego piasku. Ponadto mamy go zawsze pod ręką, bo worek można postawić w wyznaczonym miejscu i nie zawadza nikomu.

Naszą ofertę kierujemy do spółdzielni mieszkaniowych, administracji domów, instytucji użyteczności publicznej oraz klientów indywidualnych. Przecież każdy z Państwa może stworzyć piaskownicę swoim dzieciom koło domu, która będzie najbezpieczniejszym miejscem do zabawy dla maluszków.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszego atestowanego piasku do piaskownicy, to zachęcamy do odwiedzenia naszego składu kamienia ogrodowego w Złotnikach 182 lub do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 600 038 070.

Życzymy wspaniałej zabawy dzieciom!

«powrót