+48 600 038 070

2019-04-30

Bezpieczna piaskownica


Bezpieczna piaskownica

Piasek do piaskownicy z naszej oferty posiada ATEST PZH i został przebadany przez Zakład Higieny Środowiska. Dlatego głównie zalecany jest do stosowania w piaskownicach, gdzie przebywają dzieci. Właśnie w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych pociech swoją ofertę kierujemy do wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i administracji nieruchomości. Zaopatrzenie się w najwyższej jakości atestowany piasek zagwarantuje brak zarazków, szkieł, niebezpiecznych przedmiotów itp.

Nasz piasek można stosować również w następujących miejscach:

Piasek posiada piękny kolor, jest czysty i delikatny w dotyku. Idealnie sprawdzi się także w przydomowych piaskownicach oraz placach zabaw. Pakowany jest w 20 kg worki. Noszenie takich worków nie sprawi żadnych problemów, a rozsypanie go do piaskownicy będzie chwilą. Jednocześnie możemy skontrolować wyspywaną ilość, a pozostałą odłożyć na inny czas bez obawy o przerost chwastami.

Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 600 038 070 oraz osobiście w naszym składzie kamienia ogrodowego w Złotnikach 182, gmina Małogoszcz.

Wiosenne zabawy w piaskownicy będą przyjemnością dla całej rodziny!

«powrót