+48 600 038 070

2019-07-22

Zapraszamy do współpracy rolników


Zapraszamy do współpracy rolników

Nasza firma serdecznie zaprasza rolników do ścisłej współpracy w zakresie sprzedaży wapna nawozowo-węglanowego, odmiana 04 CaO-50%. Nasze wapno to bezpieczny produkt stworzony z myślą o uprawach rolnych, które wymagają wzbogacenia w opowiednie składniki mineralne. Wapno można stosować cały rok, kiedy wymagana jest zmiana pH, przy niedoborze wapnia, a także na lekką okrywę śnieżną, bez orania.

Wapno nawozo-węganowe niezawierające magnezu to nawóz drobnoziarnisty przeznaczony do upraw:

Głównym zadaniem zastosowania wapna jest poprawa żyzności gleby. Odpowiednie dawki nawozu idealnie wzbogacą glebę w związki odpowiedzialne za wzrost próchnicy oraz ograniczą toksyczny wpływ glinu i metali ciężkich na rośliny. Ponadto największą korzyścią z zastosowania wapna nowozowo-węglanowego będzie odkwaszenie gleby oraz nastąpi poprawa składu chemicznego gleby, co skutkować będzie zwiększeniem plonów do 25%. Jeśli spojrzymy na szersze zastosowanie tej odmiany nawozu to można wymienić również podniesienie wartości odżywczej i paszowej produktów rolnych oraz hamowanie rozwojowi mchu, największej zmowy każdego rolnika.

Certfikat naszego wapna obejrzeć można na naszej stronie w zakładce oferta - wapno dla rolnictwa oraz w naszym składzie w Złotnikach 182. Wapno nawozowo-węglanowe dostępne jest w workach pakowanych po 25 kg i 500 kg oraz luzem, dostępność na tony.

Więcej ważnych informacji o naszym wapnie przeczytają Państwo w zakładce "poradnik" oraz pod numerem telefonu +48 600 038 070.

Zapraszamy do współpracy.

«powrót