+48 600 038 070

2019-07-29

Skład i sprzedaż kamienia dekoracyjnego


Skład i sprzedaż kamienia dekoracyjnego

Nasz skład kamienia dekoracyjnego z Złotnikach 182 to idealne miejsce do zaopatrzenia się w wysokiej jakości kamień ogrodowy dekoracyjny. W skład naszej oferty wchodzą takie kruszywa jak:

Nasze kruszywo to świetny sposób na estetyczne i eleganckie zagospodarowanie przestrzeni wokół domu czy całej posesji. Kamienie dekoracyjne to najmodniejszy materiał dla małych jak i dużych aranżacji. Bardzo często wykorzystywane są przez projektantów ogrodu, ponieważ to najszybszy sposób na zrobienie stylowej aranżacji za nieduże pieniądze i niedużym wysiłkiem. Ponadto idealnie nadają kształt zaprojektowanej aranżacji i są odporne na wszystkie działania czynników atmosferycznych.

Kamienie ogrodowe dekoracyjne dostępne są w następującej kolorystyce:

Najciekawszym kamieniem dekoracyjnym do ogrodu jest kora kamienna, która wyróżnia się lśniącą strukturą oraz ciekawym przekrojem warstwy. Ponadto kolory jakie posiada przyciągają wzrok każdego domownika i gościa naszej posesji. Zastosowanie naszej kory jest duże, ponieważ można użyć jej jako wypełnienie do gabionów oraz do wzmacniania skarp czy nasypów, ale także do ogrodzeń.

Zachęcamy do zakupu naszego kamienia ogrodowego dekoracyjnego przez cały rok. Kamień dostępny jest w ciągłej sprzedaży, a do współpracy zachęcamy projektantów ogrodu oraz firmy zajmujące się aranżacją wokół grobów. Bowiem nasze otoczaki idealnie nadają się jako opaska wokół każdego grobu.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 600 038 070 oraz w siedzibie naszego składu kamienia dekoracyjnego w Złotniakch 182, gmina Małogoszcz.

Zapraszamy.

«powrót