+48 600 038 070

2020-02-17

Przegląd kamieni ogrodowych


Przegląd kamieni ogrodowych

Przedwiośnie to idealny moment na przegląd prasy ogrodniczej i zapoznanie się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie. Ale większość z nas wie, że także w ogrodnictwie liczy się klasyka. Bowiem klasyczne rozwiązania dominują w większości polskich ogrodach. Niestety, egzotyczne aranżacje są bardzo kosztowne i nie zawsze udają się w naszych warunkach klimatycznych.

Nasza firma poleca Państwu wysokogatunkowe kamienie dekoracyjne ogrodowe. Nasze kamienie pochodzą m.in. z Grecji, gdzie dawniej służyły do budowy łaźni czy służyły jako element dekoracyjny. W obecnych czasach kamienie dekoracyjne ogrodowe również wykorzystuje się do dekoracji, ale także służą jako element zapobiegający osuwaniu się skarp i nasypów. Ważną ich rolą jest także porządkowanie przestrzeni wokół domu, zabezpieczenie domu przed wilgocią. W ogrodzie pełnią rolę zabezpieczenia gleby przed wysychaniem, ponieważ ograniczają parowanie wody. Zmniejszają również zachwaszczenie gleby, dzięki temu nasze rabaty pozbawione są nieporządanych chwastów.

Kamienie dekoracyjne ogrodowe polecane przez naszą firmę:

Nasze kamienie dostępne są w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, w ciekawych kształtach i pakowane są w poręczne worki o małej wadze.

Pełna nasza oferta i opis kamieni znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce - produkty.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 600 038 070.

Zapraszamy także do naszego składu kamienia dekoracyjnego w Złotnikach 182, gdzie można zobaczyć każdy gatunek kamienia.

Polecamy.

«powrót