+48 600 038 070

Skład kamienia ogrodowego

skład kamienia ogrodowegoW odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów na rynku lokalnym uruchomiliśmy firmowy skład kamienia ogrodowego dekoracyjnego. W ofercie posiadamy duży wybór kruszyw ozdobnych, kory kamienne, otoczaki i inne. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli firm zajmujących się projektowaniem i tworzeniem ogrodów oraz odbiorców indywidualnych.

Kruszywa takie jak żwir i grys to materiały bardzo przydatne w aranżacji działki. Wyglądają naturalnie, dzięki czemu dobrze wtapiają się w otoczenie. Mają szerokie zastosowanie. Nadają się do budowy nawierzchni, utwardzania podjazdów i ścieżek, rozkładane są na rabatach czy wykorzystywane na opaski wokół domu

Zachęcamy do zakupu naturalnych kamieni dekoracyjnych, dzięki którym łatwiej będzie zagospodarować przestrzeń w ogrodzie, a także nadać jej nieco więcej uroku poprzez ozdobienie roślin, oczek wodnych, altan oraz tarasów.

W naszym asortymencie czekają na Państwa najlepsze, dostępne obecnie na rynku rozwiązania. Posiadamy kamień ogrodowy dekoracyjny w szerokiej gamie frakcji oraz barw, takie jak: grys zielony, granito, czarny, biały, kremowy, grafitowy, kora kamienna, biała marianna a także otoczaki perłowe, antyczne, białe, śnieżno białe - tassos, czarne polerowane. Każdy z nich wyróżnia się ze względu na nietypowe walory estetyczne. Doskonale komponują się z zielenią traw, barwami kwitnących kwiatów oraz roślinnością rosnącą wokół oczek wodnych.

Nasze produkty dekoracyjne sprawdzą się zarówno do wypełnień drenażowych oraz spulchniających dla roślin doniczkowych.

Zapewniamy transport i rozładunek. Możliwość odbioru własnego. Na miejscu posiadamy wagę samochodową.

Adres:
Złotniki 182
28-366 Małogoszcz
tel. 600024337

godziny otwarcia: