+48 600 038 070

Kamień ogrodowy Kielce

kamień ogrodowy KielceKamień ogrodowy dekoracyjny to naturalny i oryginalny sposób na zagospodarowanie przydomowego ogródka. Ogród stanowi integralną część naszej posiadłości, którą uważamy za miejsce wypoczynku i oazę ciszy.

Nasza firma wszystkim mieszkańcom Kielc i okolic poleca najbardziej naturalną formę przyozdobienia przydomowego ogródka - kamień ogrodowy dekoracyjny. Kamień ten wyróżnia się barwą, kształtem i naturalnym wzornictwem. Nasze produkty mogą być używane również do aranżacji działek rekreacyjnych, przydomowych posesji czy aranżacji większych skupisk zieleni typu parki czy place rekreacyjne w centrum miasta. Nasze produkty są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu idealnie sprawdza się nawet w trudnych miejscach jak skarpy czy nasypy.

W skład naszej oferty kamienia ogrodowego wchodzą:

Kamień ogrodowy dekoracyjny polecany jest w wygodnych, mocnych opakowaniach: 8kg/10kg oraz 20kg/25kg.

Cały asortyment dostępny jest w ciągłej sprzedaży w naszej hurtowni w miejscowości Złotniki k/Małogoszcza. Zapraszamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa z Kielc i okolic do odwiedzania naszej hurtowni kamienia ogrodowego po zakup naturalnego asortymentu do aranżacji wspaniałych ogrodów małych jak i dużych.