+48 600 038 070

o naszej firmie

Sołtys Sp. z o.o.Spółka powstała w 2007r. Od początku istnienia zajmujemy się sprzedażą nawozów węglanowych dla rolnictwa, kruszyw drogowych i budowlanych oraz świadczeniem usług transportowych. Dostrzegając potrzeby odbiorców - właścicieli ogródków, gospodarstw domowych jak i plantatorów, w 2017r. w nowej siedzibie firmy w miejscowości Złotniki k/Małogoszcza uruchomiony został zakład produkcyjny, w którym konfekcjonyjemy wapno nawozowo–węglanowe, kamień ogrodowy dekoracyjny oraz piasek do piaskownicy marki SOŁTYS.

W ofercie posiadamy:


informacja o dotacjiOfertę swoją kierujemy do sieci handlowych, dystrybutorów, hurtowników oraz rolników. Posiadamy własny transport oraz duże powierzchnie magazynowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić sprawną obsługę logistyczną. Stawiamy na terminowość i elastyczność dostaw. Naszym celem jest stałe poszerzanie asortymentu, rozwój zaplecza produkcyjnego oraz rozbudowa parku maszynowego.

Interesuje Cię zakup naszych produktów w ilościach hurtowych? Dla kupujących hurtowo przygotowaliśmy ceny hurtowe! Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną ofertę, którą przygotujemy specjalnie dla Ciebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów na rynku lokalnym uruchomiliśmy firmowy skład kamienia ogrodowego dekoracyjnego. W ofercie posiadamy duży wybór kruszyw ozdobnych, kory kamienne, otoczaki i inne. Zapraszamy do współpracy przedstawicieli firm zajmujących się projektowaniem i tworzeniem ogrodów oraz odbiorców indywidualnych.

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną, zapewniamy transport i rozładunek.